1. POKAL OBČINE VELENJE V KARATEJU

1. POKAL OBČINE VELENJE V KARATEJU

27.9.2014
V soboto, 27.9.2014 je Karate klub Shotokan Velenje, organiziral Tekmovanje za dečke in deklice v katah posamično in športnih borbah v športni dvorani šolskega centra Velenje.  Tekme se je udeležilo osem članov našega kluba, ki so tekmovali v katah.  Za Tilena, Vida, Evo in Jana je bila to prva tekma v novi sezoni in prav vsi so se odrezali odlično (Vid je za las ostal brez medalje). Prav tako so bili odlični Nia, Noah, Sašo in Zoja, za katere je bila po Kranju to druga preizkušnja. Najvišje na zmagovalni oder so stopili  Zoja Kandut, Tilen Gorenšek, Noah Ganzitti in Sašo Kandut. Srebrno medaljo sta dosegli Eva Tomažič in Nia Ganzitti, tretje mesto pa je osvojil Jan kamenik-Kamenšek.Skupno točkovanje je prineslo naši ekipi, pokal za osvojeno 2. mesto na tekmovanju. Rezultati na turnirju so za vse dobra vspodbuda za bližajočo se pokalno tekmo v mesecu oktobru, za Sašota pa odlična popotnica za močan mednarodni turnir v Reki (Croatia Open 14.), ki bo od 4-5 oktobra.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.