AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

1. POKALNA TEKMA - LUCIJA

1. POKALNA TEKMA - LUCIJA

7.4.2018
V soboto 7.4.2018, smo se udeležili 1. Pokalne tekme KZS v Luciji. Tekmovanja se je udeležilo 429 tekmovalcev iz 50 slovenskih klubov, ki so tekmovali v kategoriji kat, ekipnih kat in športnih borb. Naš klub je zastopalo 7 tekmovalcev in tekmovalk v katah in športnih borbah. Srebrno medaljo je med najmlajšimi v katah, osvojila Neža Jerot. Neli Valenčak in Alina Jevšenak sta bili najmlajši tekmovalki v športnih borbah. Neli je osvojila 2. mesto, Alina, ki se je prvič udeležila tekmovanja v borbah in pri tem pokazala veliko mero poguma pa je osvojila 5. mesto. Tibor in Benjamin, ki sta prestopila v kategorijo dečkov, nista osvojila medalje. Benjamin je v repasažni borbi za 3. mesto izgubil in osvojil končno 5. mesto. Miha je v kategoriji kadetov, po doseženi zmagi v prvem kolu v drugem kolu vodil ter nato tesno izgubil, pri čemer ni dobil priložnosti za repasaž.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

REZULTATI IN STATISTIKA TEKME:Neli Valenčak, 2. mesto - kumiteNeža Jerot, 2. mesto-kata
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.