11. POKAL OBČINE OPLOTNICA

21.5.2016
V soboto 21.5.2016, smo bili organizatorji tradicionalnega turnirja, ki poteka že 11 leto zapored v okviru občinskega praznika (11. Pokal občine Oplotnica). Turnir je drugo leto zapored na koledarju KZS , in je vsako leto bolj obiskan. Tokrat se ga je udeležilo 18 klubov iz Slovenije (KK Kozjansko in Obsotelje, KK Rudar Velenje, SKK Postojna, TVD Partizan Ljutomer, KKS Velenje, KD Loče, Društvo za Karate Celje, KK WKSA Šentilj, KK Trebnje, KK Rogaška Slatina, KK Branik MB, SKK Grosuplje, KK Velenje, KK Trebnje, KK Polzela, KK Kovinar MB, K-DO Ptuj in SKK Oplotnica). 137 tekmovalcev je opravilo 179 nastopov v katah in športnih borbah. Sodilo je 6 sodnikov delegiranih s strani KZS (Miklavc Zdenko, Cafuta Andrej, Romih Zdravko, Redžič Sulejman, Mulabdič Mirnes in Ašanin Vojo). V uvodu v tekmovanje se je predstavila naša najmlajša skupina "karate vrtec" in po manjših tehničnih težavah še plesna skupina "Zamigaj z nami". Nia, ki je zapela himno je vsem pokazala, da ni samo odlična katašica temveč tudi izredna pevka.Tekmovanje je potekalo tekoče, brez večjih poškodb na dveh tatamijih in je bilo zaključeno ob 14.30 uri. Na koncu je pokal za najuspešnejši klub na turnirju osvojil KK Kozjansko in Obsotelje (7zlatih, 3 srebrne in 3 bronasti) pred SKK Oplotnico (6 zlatih, 11 srebrnih in 13 bronastih) in KK Rudar Velenje (5 zlatih, 4 srebrne in 2 bronasti).

FACEBOOK FOTO GALERIJA: 1, 2, 3, 4, 5

STATISTIKA IN REZULTATI TEKME

Karate vrtec

Pred tekmo