AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

2. POKALNA TEKMA NOVO MESTO

2. POKALNA TEKMA NOVO MESTO

16.10.2016
V nedeljo, dne 16.10.2016 je Karate klub Novo Mesto, organiziral 2. Pokalno tekmo KZS, katere se je udeležilo 433 tekmovalcev iz 51 slovenskih klubov. Oplotniški klub je zastopalo 18 tekmovalcev in štiri ekipe, ki so tekmovali v športnih borbah in katah v starostni kategoriji od najmlajših do mladincev. Člani našega kluba so osvojili eno zlato, dve srebrni in eno bronasto medaljo in sicer; - Nia Ganzitti, zlata medalja v katah, mlajše kadetinje - Nik Tonkovič, bronasta medalja, borbe dečki - Kata ekipa malčki, 2 in 3 mesto - Kata ekipa najmlajši, 2 mesto

STATISTIKA IN REZULTATI :


FACEBOOK FOTO GALERIJA;


Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.