28. Grand Prix Croatia

11.1.2019

V času od 11.1 do 13.1.2019 je v Samoboru potekal turnir z močno mednarodno konkurenco in s številčno udeležbo na katerem je tekmovalo  1400 tekmovalcev iz 213 klubov 25 držav. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležil Valenčak Miha, ki je imel v kategoriji kadeti, -57 kg, 30 nasprotnikov. Miha je tekmovanje začel odločno in z rezultatom 6 proti 2  premagal prvega nasprotnika. Drugo kolo je s predstavnikom Ukrajinske karate federacije remiziral z rezultatom 1 proti 1 ter izgubil po sodniški odločitvi. Ukrajinski predstavnik je v nadaljevanju tekmovanja izgubil polfinalno borbo tako, da Miha ni dobil več priložnosti za repasaž.

STATISTIKA IN REZULTATI TEKMOVANJA: