AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

3. POKAL KONJIŠKEGA KONJA

25.1.2020
V soboto, 25.01.2020 je v Slovenskih Konjicah potekal 3. Pokal konjiškega konja z močno mednarodno konkurenco. Na mednarodnem turnirju je sodelovalo 508 tekmovalcev iz 9 držav in spada med A turnirje v Sloveniji. Oplotniški karateisti so novo sezono tekmovanj začeli uspešno in z osmimi tekmovalci v športnih borbah dosegli odlične rezultate. V konkurenčno številčnih kategorijah so osvojili skupno 6 medalj od tega 2 zlati, 2 srebrni in 2 bronasti. Najboljša sta bila  Alina Jevšenak 1. mesto kumite malčice -30kg in Benjamin Jelenko 1. mesto kumite dečki –40kg. V finalnih borbah sta tesno izgubila Nina Jelenko 2. mesto kumite malčice +30kg in  Tibor Hmelak 2. mesto kumite dečki -35kg. Na tretje mesto sta se uvrstila Neli Valenčak kumite deklice -35kg in Mihael Valenčak 3. mesto kumite mladinci -61kg. Na tekmovanju sta sodelovala še Lan Goleš in Kiara Ivančič, ki sta osvojila 5 in 7 mesto.

Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.