EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2018

3.6.2018

3.6.2018, smo se udeležili ekipnega državnega prvenstva za leto 2018, ki se je odvijalo na Polzeli. V klubu smo sestavili dve ekipi najmlajših tekmovalcev, ki so tekmovali v športnih borbah. Ekipo malčkov so sestavljali Jelenko Benjamin, Tibor Hmelak in Lan Goleš. Ekipo malčic pa Neli Valenčak, Alina Jevšenak in izposojena tekmovalka Društva za karate Celje Medić Adela. Naše najmlajše tekmovalke so se odlično odrezale in so se po zmagi nad KK Kozjansko v finalu pomerile s KK Polzela. Finalni meč je bil izgubljen z rezultatom 2 proti 1. Benjamin, Tibor in Lan so premagali ekipo KK Žalec, nato ekipo KK Kozjansko, nakar so v finalu tesno izgubili s KK Idrijo (2 proti 1). Po krajšem razočaranju zaradi izgubljenih finalnih borb je sledilo veselje za državne podprvake. Oba rezultata ponovno potrjujeta, da imamo v klubu obetavno mlado generacijo ter odlične trenerje.

REZULTATI: