GRAND PRIX SLOVAKIA - ZLATA MEDALJA ZA ALINO

23.2.2020
Od sobote 22.2 do nedelje 23.2 je v Bratislavi potekal že 40 karate turnir GRAND PRIX SLOVAKIA na katerem je sodelovalo 1598 tekmovalcev iz 214 klubov, 32 držav. Člani Shotokan karate kluba Oplotnica smo se tega turnirja udeležili že četrto leto zapored, tokrat z osvojeno zlato medaljo v športnih borbah. Alina Jevšenak, ki je nastopala v kategoriji U10 skupaj s tekmovalkami iz kar petih držav je   premagovala tekmovalke iz Latvije, Ukrajine in  Češke ter zasluženo osvojila  prvo mesto. Alina je že na lanskem tekmovanju dokazala, da v svoji kategoriji spada v sam vrh, ne samo v Sloveniji ampak tudi na mednarodnih tekmovanjih. Od drugih tekmovalcev, ki so prav vsi prikazali dobre borbe z minimalno točkovno razliko v porazih, se je v kategoriji mladinci  najbolje odrezal Mihael Valenčak s končnim 7. mestom.