INTERNACIONALNI KARATE TURNIR »PLJEVLJA OPEN« ČRNA GORA

INTERNACIONALNI KARATE TURNIR »PLJEVLJA OPEN« ČRNA GORA

26.3.2016
V športnem centru ADA je v soboto, 26. 3. 2016, potekal karate turnir “Pljevlja Open 2016” v organizaciji KK “Potoci”. To je že dvanajstič, ko so v Pljevlju organizirali turnir in poleg tekmovalnega dela letos tretjič organizirali memorialni turnir „Enver – Beli Hrapović.Sodelovali so karateisti iz sedmih držav: Bosne in Hercegovine, Srbije, Črne Gore, Albanije, Slovenije, Kosova in Makedonije. Skupno je nastopilo 569 tekmovalcev iz 47 klubov. Naš klub sta zastopala Miha Valenčak v borbah in Nia Ganzitti v katah. Turnir je svečano otvoril predsednik občine Pljevlja Mirko Đačić, športnike pa Slavka Maksimović, trenerka KK “Potoci” in Merima Hrapović, hčerka pokojnega in zelo spoštovanega Enverja B. Hrapovića, ki je med drugim citirala svojega očeta, kakšen naj bo pravi karateist – priporočamo ogled. na spodnji povezavi. (celoten posnetek govorov z nekaj uvodnimi utrinki, med drugim tudi zastava Slovenije v rokah Nie Ganzitti na https://www.youtube.com/watch?v=lox8Z7qbowE, citat na 4:17) Miha se je pogumno boril in pokazal veliko željo, vzdržljivost in moč, a mu žal ni uspelo premagati nasprotnikov. Nia je vse tekmovalne kroge absolutno dobila in tako osvojila zlato odličje.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.