AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

MEDNARODNI TURNIR TRBOVLJE

MEDNARODNI TURNIR TRBOVLJE

6.12.2014
Člani Shotokan karate kluba Oplotnica, smo to soboto, dne 6.12.2014 zaključili glavno tekmovalno sezono s tradicionalnim mednarodnim turnirjem v Trbovljah. Turnir je že 42. po vrsti, udeležilo pa se ga je rekordno število tekmovalcev, kar 698 iz 64 klubov in 14 držav. Samo iz tujine je prišlo 351 tekmovalcev iz 24 klubov. Naš klub je na tatamije poslal 12 tekmovalcev (Kandut Zoja in Sašo, Ganziti Noah in Nia, Gorenšek Vid in Tilen, Burlak Andraž in Timotej, Tomažič Eva, Sarajlič Stella, Jaša Hmelak in Gorinšek Jure), ki so tekmovali v 14 kategorijah kat in borb. Kot vedno, tudi tokrat nismo ostali brez najvišjih uvrstitev, saj smo domov prinesli 6 medalj od tega eno zlato, dve srebrni in tri bronaste. V močni mednarodni konkurenci so se prav vsi tekmovalci izkazali, še posebej Andraž, ki tako v katah kot v borbah konstantno dosega odlične rezultate.


REZULTATI:
KATA ŽENSKE/FEMALE ABS <7 LET/YEARS
1.mesto: Kandut Zoja
KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS
2.mesto: Sarajlič Stella
KATA MOŠKI/MALE 8.-6.KYU <7 LET/YEARS
3.mesto: Gorenšek Vid
KATA MOŠKI/MALE ABS.KYU <7 LET/YEARS
2.mesto: Ganzitti Noah
KATA MOŠKI/MALE ABS 8-9 LET/YEARS
3.mesto: Burlak Andraž
KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y + 30 KG
3.mesto: Burlak Andraž

FACEBOOK FOTO GALERIJA

REZULTATI IN STATISTIKA


Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.