NA BALKANSKEM PRVENSTVU V KARATEJU DVE MEDALJI V OPLOTNICO

NA BALKANSKEM PRVENSTVU V KARATEJU DVE MEDALJI V OPLOTNICO

18.10.2021
Od 15.10. do 17.10.2021 je v Poreču potekalo 25. otroško  Balkansko prvenstvo. Tekmovalo je 844 tekmovalcev iz 10 držav
Tekmovanje je organizirala  Balkanska karate federacija, ki deluje pod okriljem Svetovne karate organizacije. V njo so včlanjene države bivše Jugoslavije in druge balkanske države. Zaradi odličnih rezultatov iz državnega prvenstva in drugih mednarodnih tekem je bilo v slovensko reprezentanco v športnih borbah povabljenih šest naših članov. Do kategorije mlajši kadeti so se prvenstva udeležili Kiara Ivančič, Neli Valenčak, Nina Jelenko, Alina Jevšenak, Benjamin Jelenko in Tibor Hmelak. Najuspešnejši sta bili Kiara Ivančič in Alina Jevšenak, ki sta osvojili odlično tretje mesto. Neli Valenčak je za las zgrešila medaljo in osvojila 5. mesto. Nina, Tibor in Benjamin so se hrabro borili in bi lahko z nekoliko več športne sreče posegli tudi po višjih rezultatih. Poleg reprezentančnih trenerjev je na prvenstvu sodeloval tudi klubski trener, kateremu gre zahvala za odlične rezultate in spodbuda za nadaljnjo delo.

Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.