OPLOTNIŠKI KARATEISTI ODLIČNI NA 2. POKALNI TEKMI KZS

12.6.2021
V soboto, 12.6.2021 je v Šenčurju potekala 2. Pokalna tekma Karate zveze Slovenije. Tekma je bila za večino tekmovalcev prva po letu dni zaradi covid ukrepov. Kljub temu pa so oplotniški tekmovalci pokazali, da so dobro pripravljeni in spadajo v sam vrh slovenskega karateja.
Tekme se je udeležil 301 tekmovalec iz 46 klubov iz vse Slovenije. Tekma predstavlja tudi kvalifikacije za državno prvenstvo, ki bo konec leta.
Shotokan karate klub Oplotnica je nastopal v športnih borbah.
Vsi so pokazali odlično pripravljenost in si skupaj priborili 7 medalj in sicer:
Valenčak Neli 1. mesto kumite mlajše kadetinje -40kg
Jelenko Benjamin 2. mesto mlajši kadeti -50kg
Hmelak Tibor 2. mesto mlajši kadeti -45kg
Valenčak Mihael 2. mesto mladinci -61kg
Jevšenak Alina 3. mesto kumite deklice -40 kg
Ivančič Kiara 3. mesto kumite deklice -40 kg
Jelenko Nina 3. mesto kumite deklice +40 kg
Tudi ostali tekmovalci so se odlično odrezali vendar jim je zmanjkalo malo športne sreče, da bi posegli po medaljah.
Iskrene čestitke vse tekmovalcem in trenerju Jerneju Blatniku

REZULTATI IN STATISTIKA