POKAL KONJIŠKEGA KONJA

26.1.2019
V soboto, 26.01.2019 je v Slovenskih Konjicah potekal mednarodni turnir v karateju, katerega se je udeležil 601 tekmovalec iz 12 držav in 88 klubov. Shotokan karate klub Oplotnica je zastopalo 10 tekmovalcev in sicer:
Goleš Lan
Hmelak Tibor
Ivančič Kiara
Jelenko Benjamin
Jevšenak Alina
Polanec Karin
Polanec Miriam
Valenčak Mihael
Valenčak Neli
Vodovnik Lara
Klub so zastopali v katah in športnih borbah. Na turnirju je bila velika konkurenca v vseh kategorijah, saj so naši tekmovalci imeli povprečno v kategoriji kar 17 nasprotnikov. Najbolje se je odrezala Neli Valenčak v kategoriji kumite deklice -35kg, ki je osvojila odlično drugo mesto. Ostali tekmovalci so pokazali dobre borbe in nastope, ki pa niso zadostovali za stopničke.