POKAL MESTNE OBČINE VELENJE

24.9.2016
V soboto, 24.9.2016 je KK Shotokan Velenje, organiziral 3. karate turnir »Pokal mestne občine Velenje«. Turnirja se je udeležilo 135 tekmovalcev iz 19 slovenskih klubov. Naš klub so v tekmovanju v katah zastopali Neli Valenčak, Kian in Mark Hlastec, Nina in Benjamin Jelenko, Gal Očko, Adrijan Stegne ter Tibor Hmelak. V borbah so tekmovali Miha Valenčak, Nik Tonkovič ter Jaša Hmelak. Ob koncu tekmovanja so bili naši karateisti težji za eno zlato (Miha Valenčak), dve srebrni (Nik Tonkovič in Tibor Hmelak) in tri bronaste medalje (Neli Valenčak, Kian Hlastec in Gal Očko).

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

Miha Valenčak na najvišji stopnički