PREDSTAVITEV KLUBA V OŠ OPLOTNICA

PREDSTAVITEV KLUBA V OŠ OPLOTNICA

15.9.2014
Člani so se v ponedeljek pod vodstvom trenerja Tonija Janeža in Matjaža Hajšeka, predstavili učencem (1.-5. razred) OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica. Cilj predstavitve je bil približati karate veščino mladi publiki in jih pritegniti k vpisu v naš klub. Učenci so se seznanili z izvajanjem skupinskih kat, športnih borb in tehnik na koncu pa so se lahko tudi preizkusili pri "lomljenju" plastične deske, kar je poželo največ zanimanja. Pred odhodom je vsak za spomin dobil še broško z znakom kluba.

FACEBOOK FOTO GALERIJA


Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.