WKF YOUTH LEAGUE - CAORLE (ITALIJA).

WKF YOUTH LEAGUE - CAORLE (ITALIJA).

15.12.2018

V Italiji je med 14.12 in 16.12 potekal zadnji turnir letošnje WKF, The Karate 1 – lige za mlade z rekordno udeležbo preko 2600 tekmovalcev iz 70 držav. Predhodna tekmovanja so bila v Sofiji (Bolgarija), Umagu (Hrvaška) in Cancunu (Mehika). Iz našega kluba se je tekmovanja udeležil Miha Valenčak, ki je bil v kategoriji športne borbe kadeti, -57 kg,  razvrščen v skupino 116 tekmovalcev iz 34 držav. Mihi je žreb določil tekmovalca iz Romunije, katerega pa na žalost ni uspel premagat in tako zaključil tekmovanje.

STATISTIKA IN REZULTATI TEKMOVANJA:


 

 

Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.