Društvo deluje v javnem interesu

NAMENITE NAM 0,5 % DOHODNINE

Shotokan karate klub Oplotnica je na podlagi dela, programov in rezultatov, že v letu 2007 z odločbo Ministrstva za šolstvo in šport, za nedoločen čas pridobil status društva, ki na področju športa deluje v javnem interesu. To nam omogoča, da  nam namenite 0,5 % dohodnine, kar je za vas brezplačno, saj denar sicer ostane v državnem proračunu. Vaša donacija, nam bo omogočala lažje nadaljnjo delovanje in doseganje klubskih ciljev ter dvig kakovosti preživljanja prostega časa mladih. Več informacij o preusmeritvi dohodnine dobite tukaj.

DONIRAJTE NAM IN IZPOLNITE OBRAZEC TUKAJ.

Natisnjeni brazec odnesete ali pošljete na Finančni urad (seznam finančnih uradov), ali vse uredite EDAVKI-H

Finančni urad Maribor
Titova cesta 10