3. krog medobčinskega karate tekmovanja

3.2.2019
    V soboto so se tri tekmovalke našega kluba udeležile 3. kola medobčinskega tekmovanja v večnamenski športni dvorani v Podčetrtku v organizaciji karate kluba Kozjansko in Obsotelje.

POKAL KONJIŠKEGA KONJA

26.1.2019
    V soboto, 26.01.2019 je v Slovenskih Konjicah potekal mednarodni turnir v karateju, katerega se je udeležil 601 tekmovalec iz 12 držav in 88 klubov. Shotokan karate klub Oplotnica je zastopalo 10 tekmovalcev.

28. Grand Prix Croatia

11.1.2019

V času od 11.1 do 13.1.2019 je v Samoboru potekal turnir z močno mednarodno konkurenco in s številčno udeležbo na katerem je tekmovalo  1400 tekmovalcev iz 213 klubov 25 držav.

Iz našega kluba se je tekmovanja udeležil Valenčak Miha, ki je imel v kategoriji kadeti, -57 kg, 30 nasprotnikov. Miha je tekmovanje začel odločno in z rezultatom 6 proti 2  premagal prvega nasprotnika. Drugo kolo je s predstavnikom Ukrajinske karate federacije remiziral z rezultatom 1 proti 1 ter izgubil po sodniški odločitvi. Ukrajinski predstavnik je izgubil borbo za vstop v finale tako, da Miha ni dobil več priložnosti v repasažnih borbah.