1. POKALNA TEKMA

20.6.2020

V soboto, 20.6.2020 smo se po dolgem premoru zaradi epidemije, udeležili uradne tekme KZS – 1. Pokalne tekme v organizaciji karate kluba Šenčur. Tekmovanja se je udeležilo 276 tekmovalcev iz 38 slovenskih klubov.  Oplotničani smo se v boj za odličja podali z devetimi, najbolje pripravljenimi tekmovalci, ki so se na prvi tekmi odrezali odlično. Skupno so osvojili 7 medalj od tega 2 zlati in bronasti medalji ter 3 srebrna odličja.Brez odličja sta ostala Tibor Hmelak in Mirjam Polanec.

Rezultati;

1.       mesto, Neli Valenčak (deklice-40 kg) in Kiara Ivančič (malčice -35 kg)

2.       mesto, Nina Jelnko (deklice +40 kg), Mihael Valenčak (mladinci-61 kg), Benjamin

Jelenko (mlajši kadeti)

3.       mesto, Alina Jevšenak (deklice-40 kg), Lan Goleš (dečki -35 kg)

Čestitke trenerju Jerneju Blatnik, ki je vodil tekmovalce na tekmi.