16. BALKANSKO PRVENSTVO ZA ČLANE

19.10.2014
V Ohridu v Makedoniji je od 18. do 19. oktobra, potekalo 16. Balkansko člansko prvenstvo v karateju. Tekmovalo je 214 tekmovalcev iz devetih držav; Albanije, BIH, Bolgarije, Črne gore, Hrvaške, Makedonije, Slovenije, Srbije in Turčije. Prvenstva se je udeležilo 14  reprezentantov Slovenije. Z dobrimi nastopi si je mesto v članski reprezentanci zagotovil tudi nač član Jure Gorinšek, katerega je klub finančno podprl za odhod na to prvenstvo. V soboto je Jure tekmoval v svoji kategoriji in po prvem prostem nastopu izgubil z reprezentantom Srbije. kljub porazu je Jure dokazal, da se lahko kosa z najboljšimi, tekmovanje pa mu je prineslo nekaj potrebnih  članskih izkušenj v nadaljnjih tekmah in bližajočem se državnem prvenstvu.

POROČILO KZS

STATISTIKA IN REZULTATI PRVENSTVA