2. Kolo šolske karate lige Podčetrtek

31.1.2015
V soboto, 31.1.2015 smo se udeležili 2. kola šolske karate lige, katerega je organiziral Karate klub Kozjansko in Obsotelje v športni dvorani OŠ v Podčetrtku. Tekmovanja se je udeležilo okoli 120 tekmovalcev iz 12 klubov. Oplotnica je v boj za medalje poslala 10 tekmovalcev. Za Benjamina, Tiborja in Meto je to bil prvi posamični nastop na uradnem tekmovanju, zato si za dosežena odličja zaslužijo posebno pohvalo. Jošt in Jaša sta imela »krstni« obračun v športnih borbah, ki sta ga prestala sicer brez medalje a z veselim pričakovanjem na nove tekme in treninge. Andraž je bil ponovno nepremagan v katah in borbah, Nia nepremagana v dveh kategorijah kat, Vid najboljši med najmlajšimi, Tilen in Eva pa sta osvojila odlično tretje mesto. ČESTITKE !!

Rezultati:

1. HMELAK TIBOR • 2. mesto kate
2. GORENŠEK VID • 1. mesto kate
3. JELENKO BENJAMIN • 3. mesto kate
4. GORENŠEK TILEN • 3. mesto kate
5. TOMAŽIČ EVA • 3. mesto kate
6. HMELAK JAŠA • 1. mesto ekipna kata in 3. mesto posamična kata
7. BURLAK ANDRAŽ • 1. mesto ekipna in posamična kata in 1. mesto borbe
8. GANZITTI NIA • dve prvi mesti kata
9. LEŠNIK META • 3. mesto kata
10. JOŠT DROBNE • 1. mesto ekipna kata

FACEBOOK FOTO GALERIJA