2. KOLO ŠOLSKE KARATE LIGE VELENJE

2. KOLO ŠOLSKE KARATE LIGE VELENJE

1.12.2013
V soboto 3012.2013 je KK Velenje organiziral izvedbo drugega kola šolske karate lige, kjer se je ekipa našega kluba odrezala več kot odlično! Med 13 ekipami in 101 tekmovalcem, smo dosegli naslednje odlične rezultate: Zoja Kandut, Noah Ganzitti, Stella Sarajlić - vsi 1. mesto v katah; Nia Ganzitti, Ajda Golač in Timotej Burlak - 2. mesto kate; Jošt Drobne - 3. mesto kate; Ajda Golač in Andraž Burlak - 1 . mesto borbe; Timotej Burlak - 2 mesto borbe; Sašo Kandut - 3. mesto borbe. Vsi tekmovalci, skupaj z najboljšo trenerko Štefko Golač, pa so potrdili ekipni uspeh s pokalom za 3. mesto.

FACEBOOK FOTO GALERIJA
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.