AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

2. POKAL MO VELENJE

2. POKAL MO VELENJE

26.9.2015
V soboto, 28.9.2015 se je 11 naših članov udeležilo turnirja " 2. pokal mestne občine Velenje", ki ga je organiziral Shotokan karate klub Velenje. Rezultati so bili zelo dobri tako v katah kot športnih borbah. V borbah sta na stopničke stopila Miha Valenčak, ki je osvojil drugo mesto in Jaša Hmelak z osvojenim tretjim mestom. Žal je borbo za drugo tretje mesto izgubil Nik Tonkovič. V katah sta zlato osvojila Vid Gorenšek in Nia Ganzitti. Benjamin Jelenko je osvojil srebrno medaljo, bronasti pa so bili; Noah Ganzitti, Tilen Gorenšek in Eva Tomažič, Gaja za ketero je bilo to prvo tekmovanje pa je ostala brez medalje.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:


Skupinska SKK Oplotnica
Jaša, Miha in NikBenjamin in Vid na stopničkah kot drugi in prvi.

Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.