2. POKALNA TEKMA KARATE ZVEZE SLOVENIJE

6.10.2018

V soboto, 6.10.2018 je v Žalcu potekala 2. Pokalna tekma KZS, katere se je udeležilo 464 tekmovalcev iz 52 klubov. Oplotniški karateisti so ponovno pokazali dobre rezultate saj so osvojili kar 5 odličij. Naše tekmovalce sta vodila trenerja Jernej Blatnik in Sebastian Kantužer. Najboljše se je odrezal Jelenko Benjamin, ki je v kategoriji kumite dečki -40 kg premagal vse nasprotnike in tako osvojil prvo mesto.V kategoriji kadeti -57kg je oplotniški klub zastopal Valenčak Mihael, ki je vse do finalne borbe premagal vse nasprotnike in v zadnjih trenutkih finala pa za las izgubil proti kolegu iz Trbovelj in dosegel 2. mesto. Hmelak Tibor je po nesrečno izgubljeni borbi v osmini finala premagal vse nasprotnike v repasažnih bojih in tako dosegel odlično tretje mesto. Naši najmlajši borki Alina Jevšenak In Neli Valenčak sta tekmovali v kategoriji kumite malčice -30kg. Obe borki sta v četrtfinalnih bojih izgubili vendar v repasažih pokazali pravo borbenost in obe zasedli 3. mesto.

STATISTIKA IN REZULTATI:

Benjamin Jelenko na 1. mestu

Miha Valenčak na 2. mestu

Alina Jevšenak in Neli Valenčak na 3. mestu

Tibor Hmelak 3. mesto

Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.