AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

9. POKAL NESTLA ŽGANKA

9. POKAL NESTLA ŽGANKA

2.2.2014
V nedeljo 2.2.2014, je v Velenju Karate klub Tiger Velenje, organiziral mednarodni karate turnir za pokal Nestla Žganka. Kljub nemogočim vremenskim razmeram se je tekme udeležilo 50 klubov iz 6 držav, v katah in borbah se je pomerilo več kot 400 tekmovalcev. Naš klub se je odlično odrezal, ekipno smo osvojili pokal za 3. Mesto. Vidnejši rezultati posameznikov: trenerka Štefka Golač je med seniorkami v katah in borbah pometla z vso konkurenco in osvojila 2 zlati medalji, Andraž Burlak je v katah (dečki 8,9 let) osvojil srebro, Timotej Burlak v katah (12,13 let) srebro in v borbah (+55 kg) bron. Krstni nastop sta imela Vid in Tilen Gorenšek, ki sta se v katah pomerila s tekmovalci z višjimi pasovi in svoj prvi nastop opravila zelo suvereno.
Vsi rezultati in statistika tekmeFACEBOOK FOTO GALERIJA
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.