Ekipno državno prvenstvo Slovenije

Ekipno državno prvenstvo Slovenije

1.6.2014
Člani Shotokan karate kluba Oplotnica smo se v nedeljo 1. junija v športni dvorani na Polzeli udeležili ekipnega državnega prvenstva in sicer s tremi ekipami. V kategoriji U8 kate najmlajši so tekmovali Ganziti Noah, Gorenšek Tilen in Gorenšek Vid ter osvojili tretje mesto. V kategoriji U8 kate najmlajše so odlično drugo mesto osvojile Kandut Zoja, Sarajlič Stella in Tomažič Eva. Tretje mesto so prav tako osvojili malčki v kategoriji kate U10, kjer so tekmovali Jaša Hmelak, Andraž Burlak in Jan Kamenik-Kamenšek. Ker lahko v ekipi nastopa tudi po en tekmovalec iz drugega kluba so trije naši člani tekmovali za druge klube ter z njimi osvojili naslednja mesta; Sašo Kandut, prvo mesto v katah za KK Kozjansko in Obsotolje, Jure Gorinšek, prvo mesto v borbah za KK Radvanje in Timotej Burlak, drugo mesto v katah za KK Rudar Velenje.Vsem tekmovalcem in trenerki ČESTITKE za dosežen uspeh! Rezultati in statistika tekme tukaj.

FACEBOOK FOTO GALERIJA

STATISTIKA IN REZULTATI
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.