EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO V KATAH IN BORBAH 2013 - SREBRNA MEDALJA

2.6.2013
Karate zveza Slovenije je s pomočjo tehničnega organizatorja Karate kluba Polzela, organizirala v nedeljo 2 junija v športni dvorani na Polzeli Državno prvenstvo v ekipnih katah in ekipnih borbah za vse starostne kategorije. Državnega prvenstva se je udeležilo 30 klubov, ki so tekmovali v 26 kategorijah, opravljenih je bilo 123 nastopov. Shotokan KK Opotnica je tekmoval z ekipo malčkov v katah in ekipo mladincev v borbah. Malčki (8-10 let) za katere so tekmovali Jošt Drobne, Jaša Hmelak in Andraž Burlak, so v konkurenci sedmih klubov suvereno prišli do finala, kjer so izgubili od tekmovalcev KK Shotokan Velenje. Tretjo mesto sta si delili ekipi ŠD Gorica in KK Trebnje. Ekipa mladincev za katero so tekmovali Jure Gorinšek, Matjaž Hajšek in Marko Tkavčič, ki je tekmovala v borbah je za las ostala brez medalje in osvojila nehvaležno 4 mesto. ČESTITAMO !!! Vsi rezultati in statistika tekme
tukaj

FACEBOOK FOTO GALERIJA
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.