AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

GRAND PRIX CROATIA

GRAND PRIX CROATIA

19.1.2015
V soboto 17, in nedeljo 18. januarja je v Samoboru potekal 24. Grand Prix Croatia na katerem je nastopilo 1694 tekmovalcev iz 23 držav in 206 klubov. Zaradi tradicije, odlične organizacije in za karate visokih denarnih nagrad, turnir slovi za enega najkvalitetnejših v tem delu Evrope, številnim reprezentancam pa je služil kot zadnja kontrolna tekma pred evropskim prvenstvom za kadete, mladince in mlajše člane, ki bo v prihodnjih dneh v Švici. Klubske barve so zastopali štirje člani našega kluba in sicer; Jure Gorinšek (borbe), Timotej Burlak (borbe-kate), Andraž Burlak (kate) in Nia Ganzitti (kate). Prvi dan so se pomerili tekmovalci v športnih borbah v nedeljo pa je bilo na vrsti tekmovanje v katah. V konkurenci od 30 do 50 tekmovalcev v kategoriji, sta se najbolje odrezala Andraž in Nia, ki sta premagala kar nekaj tekmovalcev, za osvojitev medalje pa jima je zmanjkalo tudi nekaj športne sreče.

FACEBOOK FOTO GALERIJA


REZULTATI IN STATISTIKA


Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.