AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

GRAND PRIX CROATIA

GRAND PRIX CROATIA

7.2.2014
18.-19.1.2014 je v hrvaškem mestu Samobor potekal že 23. Tradiciolnalni karate turnir Grand Prix Croatia. Prvi dan je na tatamijih samoborske športne dvorane nastopilo rekordnih 796 tekmovalcev iz 195 klubov in 17 držav (Bosna in Hercegovina, Bolgarija, Češka, Danska, Nemčija, Grčija, Črna Gora, Madžarska, Izrael, Latvija, Italija, Makedonija, Poljska, Srbija, Slovaška, Slovenija in Hrvaška). Tekmovalcem je ta turnir odlična kontrola pripravljenosti pred Evropskim prvenstvom, ki bo v portugalski prestolnici, Lizboni, od 7.-9.2.2014. Naše klubske vrste bo na tem prvenstvu zastopal Matjaž Hajšek. Turnir je bil organizacijsko odlično pripravljen, tekmovalci v članskih kategorijah pa so se potegovali tudi za atraktivne denarne nagrade. Med tekmovalci je nastopilo tudi 43 vrhunskih tekmovalcev, aktualnih ali nekdanjih svetovnih in evropskih prvakov. Prvi dan turnirja so se seniorji in člani pomerili v borbah. Drugi dan je bil rezerviran za nastop katašev v kategorijah dečkov in deklic, kadetov, seniorjev, ekipno kate in invalidov. V nedeljo je nastopilo skupaj 784 tekmovalcev. Izredno zanimiv nastop so imeli športniki invalidi, ki so nastopili v katah in sicer v kategorijah: osebe na invalidskih vozičkih, slepi in slabovidni ter mentalno prizadeti. Prvi dan tekme je v kategoriji borbe mlajši člani -78 kg tekmoval Matjaž Hajšek. V nedeljo so suvereno nastopali v katah Andraž Burlak (ml. dečki), Sašo Kandut in Timotej Burlak (ml. kadeti), ki je tekmoval tudi v borbah (-57 kg). Kljub temu, da se žal niso uvrstili v finale, jim čestitamo za odlično opravljene nastope v tako močni konkurenci.

FACEBOOK FOTO GALERIJA
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.