AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

KARATE KAMP TRIJE KRALJI

KARATE KAMP TRIJE KRALJI

23.8.2021
V času od 23.8 do 27.8.2021 se je 15 članov našega kluba pod vodstvom trenerja Jerneja Blatnika in občasno pomočjo trenerke Anje Lipuš, udeležilo poletnega karate kampa, izvedenega na RTC Trije Kralji.

Na urniku dnevnih aktivnosti so bili treningi karateja s poudarkom na fizičnih pripravah, tako v notranjih prostorih kot tudi na svežem pohorskem zraku. Tudi letos ni manjkalo  družabnih iger, ki spremljajo tovrstna športna druženja. Bowlingu smo dodali še Paintball na katerega smo se odpeljali z avtobusom v Slov. Bistrico. Počitnice so bile tako zaključene s klubskimi vrstniki in treningi.


Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.