AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

KATANA CUP - BOHINJ OPEN 2016

KATANA CUP - BOHINJ OPEN 2016

9.4.2016
V soboto, 9.4.2016 je Akademija borilnih veščin Bohinj organizirala mednarodni turnir v katah in borbah KATANA CUP Bohinj 2016. Udeležili so se ga tekmovalci iz skupno 37 klubov iz Slovenije, Hrvaške, Nemčije in Avstrije. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležilo 11 tekmovalcev, ki so se odlično odrezali in osvojili 5 zlatih, 2 srebrni in 2 bronasti medalji.

Rezultati Kate;
- Gal Očko, 1. mesto
- Vid Gorenšek, 1. mesto
- Noah ganzitti, 1. mesto
- Nia Ganzitti, 1. mesto
- Tibor Hmelak, 1. mesto
- Benjamin Jelenko, 2. mesto
- Kian Hlastec, 3. mesto

Rezultati borbe;
- Miha Valenčak, 2. mesto
- Jaša Hmelak, 3. mesto

Tekmovanja sta se udeležila še Mark Hlastec in Tilen Gorenšek, ki pa sta za las zgrežila medaljo. Prav vsi tekmovalci si zaslužijo vse čestitke, še posebej pa Miha, ki se je boril s poškodovano nogo in v zadnji sekundi izgubul zlato medaljo.

FACEBOOK FOTO GALERIJA
STATISTIKA TEKMEGal Očko na 1. mestu med najmlajšimi tekmovalciMiha Valenčak, 2. mesto, borbe mlajši kadeti


Jaša Hmelak, 3. mesto, borbe U10Tibor Hmelak 1. mesto in Kian Hlastec 3. mesto, kate U8
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.