KLUBSKI PIKNIK

21.6.2015
V klubu smo v nedeljo dne 21.6.2015, za zaključek šolskega leta 2014/2015 in prve polovice tekmovalne sezone organizirali piknik, ki se ga je udeležila veliko število članov. Ob dobrotah z žara za katere je poskrbel Robi in torti so potekale družabne igre, ki so pripomogle za smeh in »tekmovalno« vzdušje med formiranimi ekipami in posamezniki. Druženje na piknik prostoru KLUBA RIBIČEV v Brezju je zaradi številnih igral in skoraj neomejenega prostora idealen za tovrstna sproščanja in tudi zato smo ostali skupaj do večernih ur. Zdaj pa čim prej na morje in potem zopet na tatamije, ribičem pa en lep hvala za prostor.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

Skupinska