MEDNARODNI KARATE TURNIR KRANJ - OSVOJENIH 8 MEDALJ

28.9.2013
Ekipa Shotokan karate kluba Oplotnica se je dne 28.9.2013, udeležila 14. tradicionalnega mednarodnega karate turnirja v športni dvorani Planina v Kranju. Turnirja se je udeležilo 300 tekmovalcev iz 43 klubov iz 6-ih držav: Hrvaške, Italije, Avstrije, Srbije, Bosne in Hercegovine in Slovenije. Okrepljeni z novimi tekmovalci, ki so prestopili iz KK Loče v SKK Oplotnica je bilo na močnem mednarodnem turnirju osvojenih skupno 8 medalj od tega 7 v katah in ena v športnih borbah. Srebrno medaljo so osvojili Noah Ganzitti, Andraž Burlak, Nia Ganzitti, Stella Sarajlič, Sašo Kandut in Ajda Golač. Bronasto medaljo sta osvojila Jaša Hmelak in Jure Gorinšek. Medaljo so za las zgrešili Timotej Burlak, Jan Kamenik, Jošt Drobne in Jure Hajšek. ČESTITAMO !!!!
Vsi rezultati in statistika tekme tukaj

FACEBOOK FOTO GALERIJA
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.