MEDNARODNI TURNIR POSTOJNA OPEN

MEDNARODNI TURNIR POSTOJNA OPEN

14.5.2016
V soboto 14.5.2016 smo se udeležili mednarodnega turnirja "Postojna Open", ki se je odvijal v športni dvorani šolskega centa Postojna. Na turnirju je sodelovalo 694 tekmovalcev iz 69 klubov in 7 držav (SLO, Hrvaške, italije, BIH, Srbije, Madžarske in Alžirije). Naš klub je v boj za odličja poslal 7 tekmovalcev od tega 5 v katah in 2 v borbah. V katah se je najbolje odrezal Vid Gorenšek, ki je osvojil drugo mesto v kategoriji najmlajših, kjer je tekmovalo 12 tekmovalcev, med drugimi tudi Benjamin Jelenko. Nia Ganzitti je v kategoriji mlajše kadetinje naredila manjšo napako in zasedla končno tretje mesto za tekmovalkama iz italije in Slovenije. Kian Hlastec in Tilen Gorenšek sta kate dobro izvedla premagala nekaj nasprotnikov vendar ostala brez odličja. Jaša ki se je boril v kategorji dečki -38 kg proti hrvaškemu tekmovalcu je izgubil tesno z rezultatom 1 proti 0, vendar dokazal da s treningi napreduje. Miha je v najnižji kategoriji mlajših kadetov prav tako tesno izgubil in sicer proti slovenskemu tekmovalcu, ki mu ni priboril nove priložnosti z repasažem.

FACEOOK FOTO GALERIJA

STATISTIKA IN REZULTATI TEKME
Naše ekipa na tekmiJaša med borbo (AKA)Kian pri izvajanju kateVid, ki je osvojil 2. mestoBenjamin, Vid in Tilen
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.