MIHA TRETJI V ČAKOVCU

2.9.2017
V soboto, 2.9.2017 je v Čakovcu, potekal tradicionalni mednarodni turnir "21. MEĐIMURJE OPEN", katerega se je udeležilo 1106 tekmovalcev iz 112 klubov in 11 držav. Zaradi močne mednarodne  konkurence  je trenersko vodstvo kadetske in mladinske slovenske reprezentance, turnir izbralo kot izborni, za uvrstitev na svetovno mladinsko prvenstvo, ki bo od 25. - 29. oktobra 2017 v  Santa Cruz De Tenerife. Tekmovanja na hrvaškem se je udeležil tudi  Miha Valenčak, ki je tekmoval v kategoriji športnih borb (mlajši kadeti). V skupini z 18 tekmovalci se je po štirih zmagah uvrstil na odlično 3. mesto za hrvaškim in madžarskim tekmovalcem.