AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

POKAL BOHINJA

26.4.2014
V soboto, 26.4.2014 smo se udeležili tradicionalnega mednarodnega turnirja v športni dvorani Danica na Bohinju. Ekipa je bila nekoliko okrnjena, kar pa ni vplivalo na dosežene rezultate, saj so se vsi tekmovalci s tekme vrnili z odličji. Rezultati v katah so bili naslednji; v kategoriji -7 let je Zoja Kandut osvojila 3. mesto, Sašo Kandut je v kategoriji 12-13 let osvojil 1. mesto, Jaša Hmelak in Jošt Drobne sta v kategoriji 8-9 let osvojila tretje mesto, Jošt Drobne je v isti starostni kategoriji (absolutni) osvojil še 2. mesto, Stella Sarajlič je v kategoriji 8-9 let osvojila 1, mesto ter ekipa malčkov v kategoriji 8-9 let kate (Jošt, Jaša, Jan) drugo mesto. Odlično formo v borbah je potrdil Jure Gorinšek, ki se je po nekaj mesečnem premoru vrnil na tekmovalni tatami in v mladinski in članski kategoriji osvojil 1. in 2. mesto. Statistika in rezultati na;

FACEBOOK FOTO GALERIJA
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.