AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

POKAL ŽALCA 2019

POKAL ŽALCA 2019

13.4.2019
V soboto, 30. marca 2019 so se oplotniški karateisti odpravili na tradicionalni 17. mednarodni pokal Žalca. Skupno so naši člani osvojili 7 medalj od tega 3 zlate, eno srebrno in dve bronasti odličji.V katah je naš klub zastopal Adrian Stegne, ki je v kategoriji mlajši kadeti osvojil 3. mesto.Po končanih katah se je začelo tekmovanje v športnih borbah, kjer so naši tekmovalci pokazali odlične nastope in dosegli naslednje rezultate:

Nina Jelenko 3. mesto kumite malčice -30kg
Miriam Polanec 3. mesto kumite deklice -40kg
Neli Valenčak 1. mesto kumite deklice -40kg
Benjamin Jelenko 3. mesto kumite dečki -40kg
Tibor Hmelak 2. mesto kumite dečki -35kg
Mihael Valenčak 1. mesto kumite kadeti -57kg in
Mihael Valenčak 1. mesto kumite mladinci -61kg

Mihael Valenčak je po končanem tekmovanju prejel tudi pokal za najuspešnejšega tekmovalca turnirja. Ostalim tekmovalcem je zmanjkalo nekaj športne sreče, da bi se bili uvrstili med najboljše tri. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem za pokazane nastope in seveda trenerju Jerneju Blatniku.
Oplotniška ekipa


2 x zlati Mihael Valenčak


Neli Valenčak, 1. mesto, Miriam Polanec, 3. mesto.


Tibor Hmelak, 2. mesto.


Nina Jelenko, 3. mesto


Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.