AKTUALNI DOGODKI V KLUBU

POSTOJNA OPEN 2014

POSTOJNA OPEN 2014

17.5.2014
V soboto, 17.5.14 se je sedem članov našega kluba, udeležilo mednarodnega karate turnirja v Postojni. Turnir je tradicionalen, udeležili pa so se ga tekmovalci iz osmih držav. V močni konkurenci se tudi tokrat niso vrnil praznih rok. Najbolje se je izkazal Andraž Burlak, ki je v kategoriji kate malčki, premagal vse svoje nasportnike in ponovno dokazal, da je v svoji kategorji v samem vrhu. V kategoriji kate starejših dečkov je Timotej Burlak za las zgrešil finale in osvojil bronasto medaljo. Prav tako z osvajanjem medalj nadaljuje Jure Gorinšek, ki se je s tekmovanja vrnil z bronasto medaljo osvojeno v članski kategoriji.


FACEBOOK FOTO GALERIJA
Nekaj utrinkov dogodka v slikah
Poglejte celotno galerijo
Spletno mesto uporablja piškotke, da lahko razločujemo med obiskovalci in izboljšujemo delovanje strani. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.