POSTOJNA OPEN

20.5.2017
V soboto, 20.5.2017,  je v Postojni potekal tradicionalni mednarodni karate turnir »POSTOJNA OPEN, katerega se je udeležilo 568 tekmovalcev iz 72 klubov ter šestih držav. Dosežki na turnirju se točkujejo za naj klub in karateist leta (od kadetov naprej). Zlato medaljo je v kategoriji športnih borb, mlajši kadeti osvojil Miha Valenčak. Miha je v skupini 14 tekmovalcev prvo borbo pavziral v drugi je premagal tekmovalca iz Hrvaške v tretji je premagal Italijana, nakar je v finalu premagal še tekmovalca iz ŠD Nova Gorica in osvojil prvo mesto, kar je za njegovo starostno kategorij odličen rezultat. Ostali naši tekmovalci niso imeli vidnejših uvrstitev.

REZULTATI IN STATISTIKA:

Miha Valenčak - zlata medalja