MIHA ZMAGAL V TRBOVLJAH

2.12.2017

Zadnja tekma sezone se je odvijala v soboto, 2.12.2017 na že 45. mednarodnem turnirju v Trbovljah. Na njem je sodelovalo 656 tekmovalcev iz 14 držav in 79 klubov. Turnir zaradi udeležbe nacionalnih reprezentanc (Ukrajina, Srbija Slovenija) velja zagotovo za konkurenčno najmočnejšega v Sloveniji.   Miha Valenčak, ki je tekmoval v kategoriji mlajših kadetov -45 kg. je dokazal, da osvojeni naslov državnega prvaka pred sedmimi dnevi še zdaleč ni bilo naklučje. V svoji skupini je premagal vse nasprotnike in osvojil zlato medaljo. Za Miho je to zelo lep zaključek tekmovalne sezone in dobra popotnica za naslednjo leto, ko bo tekmoval v kategoriji kadetov.

REZULTATI IN STATISTIKA:

Miha Valenčak in trener Jernej Blatnik