TRBOVLJE OPEN 2019

30.11.2019

Oplotniški karateisti so se v soboto, 30.11.2019 odpravili v Trbovlje kjer je potekal eden največjih in najstarejših karate turnirjev v Sloveniji in sicer 47. mednarodni turnir Trbovlje open 2019. Na tem turnirju je sodelovalo 556 tekmovalcev iz 88 klubov in 12 držav.
Oplotničani so tudi tokrat tekmovali v športnih borbah in prinesli domov  eno zlato, štiri srebrne in dve bronasti medalji in sicer;

Jevšenak Alina 1. mesto kumite malčice -30kg
Ivančič Kiara 2. mesto kumite malčice -30 kg in 2. mesto kumite malčice +30kg
Hmelak Tibor 3. mesto dečki -35 kg
Jelenko Benjamin 2. mesto mlajši kadeti -40kg
Valenčak Mihael 3. mesto mladinci -61kg
Valenčak Mihael 2. mesto kadeti -63kg

Ostala tekmovalca (Miriam Polanec, Lan Goleš), ki se nista povzpela na stopničke, sta tudi prikazala dobre borbe in jih v številčnih kategorijah tudi potrdila s posamezno zmago. Skupno  so vsi rezultati zadostovali za 10. mesto med najboljšimi klubi.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

REZULTATI IN STATISTIKA: