ĐURĐEVAC OPEN

9.4.2017
V soboto, 9.4.2017 se je pet članov Shotokan karate kluba Oplotnica udeležili mednarodnega karate turnirja na Hrvaškem. Podravina Đurđevac Open je turnir, ki so ga selektorji slovenske otroške reprezentance izbrali za kontrolni turnir pred bližajočim se balkanskim prvenstvom v Turčiji. Turrnir je vsako leto zelo obiskan, tokrat pa se ga je udeležilo 675 tekmovalcev iz 69 klubov oziroma osmih držav (Hrvaške, Slovenije, Makedonije, Bosne in Herzegovine, Madžarske, Ukrajine, Bolgarije in Avstrije). Prva sta z borbami začela najmlajša tekmovalca. Tibor Hmelak je po sodniški odločitvi izgubil boj za vstop v finale ter osvojil tretje mesto. Benjamin Jelenko je po izgubljeni borbi s kasnejšim finalistom zmagal prvo repasažno borbo, pri drugi za 3. mesto, pa mu je zmanjkalo športne sreče. Jaša Hmelak je tesno izgubil prvo borbo. Najuspešnejši tekmovalec je bil mlajši kadet Miha Valenčak, ki si je priboril finalni nastop, katerega je tesno izgubil s tekmovalcem iz BIH in osvojil drugo mesto.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

STATISTIKA IN REZULTATI TEKME:

Skupinska s trenerjem

Tibor Hmelak na tretjem mestu.

Miha Valenčak na drugem mestu.