ĐURĐEVAC OPEN

11.4.2015
V soboto dne 11.4.2015 sta se Nia Ganzitti in Andraž Burlak udeležila mednarodnega turnirja v Đurđevcu, na katerem je organizator zagotovil močno mednarodno konkurenco v otroških kategorijah. Tekmovalo je 616 tekmovalcev iz 59 klubov in 9 držav. Nia se je turnirja udeležila v okviru priprav otroške reprezentance na Balkansko prvenstvo pod okriljem KZ Slovenije. V kategoriji mlajše kadetinje (kate) kjer se je pomerila z 18 tekmovalkami si je priborila polfinale, kjer tesno z rezultatom 2:3 izgubila proti starejši tekmovalki in dokazala odlično pripravljenost.
Andraž, ki zaradi starostne meje še ne more tekmovatii za otroško reprezentanco v borbah ni imel sreče. Odlično se je odrezal v katah, kjer je v konkurenci 21 tekmovalcev osvojil bronasto medaljo.

FACEBOOK FOTO GALERIJA:

STATISTIKA IN REZULTATI